Kategoriler
Yeni Çıkan 2 Kitap
Yeniliklerden ilk sen haberdar olmak istermisin?
Sipariş Takip


Sayın Müdürüm Yapma!

Kitap Kodu:
Fiyatı: 25 TL
Adet:
Stok Durumu: Stokta Var

Kitap Detayları


ÖZ GEÇMİŞ

Halil Sarı Mersin’in Erdemli ilçesinde doğdu. İlkokul, orta okul, lise tahsilini Erdemli de gördü.  Demirci Eğitim Yüksek okulunu bitirdi. Selçuk Üniversitesi Eğitim fakültesinde Lisans tamamladı. Gazi üniversitesinde müdürlük eğitimi aldı. Van da, Karaman da, Mersin de ,öğretmenlik yaptı. Mersin ilinin çeşitli ilköğretim ve ilk okulların da müdür olarak çalıştı. Bir kızı vardır.

 

KİTAP HAKKINDA

Sayın meslektaşım, bu kitap; bilimsel yaklaşımları, yönetim süreçlerini veya yönetim bilimin anlatmıyor. Bu kitap kanunları, yönetmelikleri, tüzükleri de anlatmıyor. Bu kitapta yazdıklarım kesinlikle yapılması gereken şeyler değil. Hiç kimse yazdıklarımı yapmak zorunda değil.

Yeni bir kuruma yönetici olduğunda, ben şimdi ne yapacağım diyorsan, bu kitabı elinin altında bulundur. Faydalanacağından ve neleri yapmaman gerektiğini gördükçe yapman gerekenlere daha kolay karar vereceğinden eminim.

Yönetimde yapman gereken yasal zorunlulukları zaten yapacaksın. Bu kitap sana, hiçbir yerde olmayan, yazılmayan, deneyim gerektiren konularda yardımcı olacaktır.

 

Kitap Özellikleri


Kapak Mat kuşe 300 gr., Sayfa 60, kitap kağıdı

Kitap Yorumları


 


Diğer Kitaplar